میکروفن شور SHURE BETA 58A

تومان 3.150.000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

رسانه تصویری

لــوازم جــانبی پیشنهادی

داینامیک
وکال
کنون/XLR
50Hz-16kHz
150 اهم
سوپر کاردیود
گلویی و کیف

هر روز و هر روز و همیشه با یک صدای عالی

در سال 1989، شرکت شور میکروفن های سری BETA را معرفی کرد.

میکروفن های سری BETA دارای الگوی گیرایی سوپر کاردیود مبتنی بر میکروفن های سری SM هستند اما با ساختار مغناطیسی نئودیمیم برای قدرت بیشتر. این میکروفن دارای پاسخ فرکانسی بسیار خطی است و به همین دلیل بر روی تمام انواع صداها به خوبی کار میکند.

بی شک برای اجرای زنده، نیاز به یک میکروفن با کارآیی بالا و کیفیت صوتی بی نظیر است که میکروفن SHURE BETA 58A برای این کار آماده است.

میکروفن SHURE BETA 58A یک میکروفن عالی و کامل برای اجرای زنده است و کیفیت میکروفن داینامیک که شما به آن نیاز دارید را برای شما فراهم میکند.

میکروفن BETA 58A در سال 1996 جایزه TEC را به دست آورد و چندین میکروفن دیگر سری BETA برای جوایز TEC نیز نامزد شده اند.

طراحی ظاهری این میکروفن شاید کمی قدیمی باشد که دلیل آن قدمت زیاد تولید این میکروفن است ، اما از نظر کیفیت ساخت و متریال به کاربرده شده نمیتوان به آن خرده ای گرفت.

این سری همچنین شامل دو میکروفن تخصصی برای درامز با نام BETA56 و ساز کوبه ای با نام BETA52 میباشد.

متاسفانه نمونه های تقلبی این مدل در بازار به صورت گسترده پخش شده و باید آن را از مراکز مورد تایید و شناخته شده، تهیه کرد.

زمانی که به صدای شفاف، تمیز و عالی نیاز دارید، میکروفن SHURE BETE 58A را انتخاب کنید.

تاریخچه شرکت شور

شور یک شرکت بزرگ آمریکایی در تولید محصولات صوتی است. این شرکت در سال 1925 توسط سیدنی ان. شور در شیکاگو پایه گذاری شد و در آغاز کارش تهیه قطعات اولیه برای ساخت رادیو بود.

تا سال 1928 شرکت شور روز به روز گسترده تر شد و در همین سال برادر سیدنی، ساموئل جی شور به شرکتی که به نام برادران نامگذاری شده بود ، ملحق شد.

در سال 1929 با پیدایش یک رکود بزرگ و زیاد شدن کارخانه های تولید رادیو، شرکت برادران شور مجبور شد که تعداد کارمندان خود را کاهش دهد. در سال 1930 ساموئل جی شور شرکت را ترک کرد.

در سال 1931 ، شور و مهندس رالف گلوور تولید اولین میکروفن شور را شروع کردند و در سال بعد مدل 33N معرفی شد.

در سال 1939، شور مدل میکروفن Unidyne مدل 55 را معرفی کرد که یکی از معروف ترین میکروفن های جهان بود.

در اوایل دهه 40 میلادی، شرکت شور طی قراردادی با نیروهای مسلح ایالات متحده، برای عرضه میکروفن در طول جنگ جهانی دوم، شروع به تولید میکروفن T-17B کرد که به طور گسترده توسط ارتش و نیروی دریایی ایالات متحده استفاده میشد. در این میان شرکت شور به تولید و عرضه کارتریج فونوگرافی روی آورد و به بزرگترین شرکت تولید کننده کارتریج در آمریکا تبدیل شد.

در سال 1956 شور تولید نوارهای ضبط مواد مغناطیسی را شروع کرد و دو سال بعد این شرکت اعلام کرد که آماده تولید انبوه فیلم های 4 بعدی است. با این حال تا سال 1964 ، شور اعلام کرد که دیگر تولید نوارهای ضبط مغناطیسی را به دلیل رقابت، افزایش نخواهد داد.

شرکت شور سری SM را با معرفی SM57 در سال 1965 آغاز کرد و یک سال بعد از آن مدل SM58 را معرفی کرد.

شور در دهه نود میلادی با تولید سری L وارد بازار میکروفن بی سیم شد.میکروفن های بی سیم شور در مدل های مختلفی تولید میشوند اما کپسول همه ی میکروفن ها از مدل های سیم دار مانند BETA58 ، SM58 ، SM87 میباشد.

در سال 1995 سیدنی شور در سن 93 سالگی فوت کرد و در سال 1999 نام شرکت از SHURE Brothers Incorporated به SHURE Incorporated تغییر یافت.

سلام قیمت رو اعلام بفرماییدلطفا

سلام لطفا موجودش کنید

سلام منو همکارام خیلی وقته منتظر این میکروفونیم لطفا موجودش کنید ممنون

سلام من خیلی وقته منتظر این میکروفونم. لطفا سریع تر بیارید دیگه