سازدهنی دیاتونیک هوهنر Hohner Marine Band Cross Over

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

ناموجود

100 ميلي متر
دیاتونیک
برنج
0.9 میلی متر
20 عدد
10 عدد
دو
استیل ضد زنگ
بامبو
لاک 3 لایه

آینده ساز دهنی ها

از صدها سال پیش تا کنون، بلوز هنوز هم یکی از تاثیرگذارترین ژانرهای موسیقی در سراسر حهان به شمار می رود. تاثیر آن را می توان در سرودهای پاپ، آهنگ های راک و حتی آهنگ های هیپ هاپ در تمام جهان شنید.

بنابراین شرکت هوهنر تصمیم گرفت یک سازدهنی با کیفیت برای سبک بلوز و تمام سبک هایی که از آن استفاده می شود را با استفاده از مواد خام پایدار و صدایی قدرتمند که نیازهای نسل جدیدی از نوازندگان حرفه ای را برآورده کند، تولید کند.

هدف از طراحی مدل Crossover ارتقاء سطح کمی و کیفی مدل قدیمی‌تر، مارین بند بوده است.

مدل قدیمی مارین بند معایب بسیاری به خصوص در بدنه‌ی چوبی خود داشت. توسعه‌دهندگان شرکت هوهنر با سال‌ها تحقیق و تجربه توانستند یک مدل باکیفیت، جدید و حرفه‌ای به نام Crossover مناسب سبک‌های بلوز، راک، جز و فانک معرفی کنند.

هوهنر با نوآوری و ثبت اختراع خود انقلابی در طراحی بدنه چوبی داخل ساز ابداع نمود. در این نوع طراحی ورق‌های نازک چوب بامبو روی‌هم قرارگرفته‌اند، نحوه‌ی طراحی و ساخت این مدل باعث شده است هیچ رطوبتی نتواند وارد ساز شود و آن را در برابر پوسیدگی و خوردگی بسیار مقاوم کرده است. استفاده از چوب بامبو نه‌تنها باعث بالا رفتن کیفیت ساخت و دوام بیشتر می‌شود بلکه منفعت زیست‌محیطی بسیاری نیز دارد.

پاسخگویی سریع و یکنواخت در تمامی سوراخ‌ها به دلیل طراحی کیپ و بدون نفوذ هوا نوازندگی با این مدل را بسیار لذت‌بخش کرده است.

این ساز از کوک جدیدی به نام Compromise Tuning بهره می‌برد .این کوک باعث ایجاد آکوردهای خوش‌صدا و همچنین نت‌های تکی باکیفیت ایده آل شده است. می‌توان گفت این کوک بین دو کوک مرسوم Just Tuning و Equal Tuning است و سعی شده در این کوک جدید از مزایای دو کوک دیگر که فواصل دقیق و آکوردهای خوش‌صدا است استفاده شود.

برش‌های عمودی تیغه‌ها عمر بیشتر آن‌ها و کاهش شکستگی‌شان را تضمین می‌کند. همچنین کیف زیپ دار این مدل اجازه میدهد تا رطوبت تبخیر شود و از سازدهنی در برابر گرد و غبار محافظت می کند.