بلندگو اکتیو الکتروویس ELECTRO VOICE ZLX-15P

تومان 6.200.000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

رسانه تصویری

اکتیو
15
1.5
1000
کنون/XLR
(2) XLR/TRS Combo Jack, (1) 3.5 mm
42Hz – 20kHz
127
90
60
Polypropylene
42
38
68
23

مقرون به صرفه و کارآمد

با تولید سری ZLX ، شرکت الکتروویس به هدف خود که تولید یک بلندگو در کلاس جهانی و با قیمت مقرون به صرفه بود رسید.

ZLX ترکیبی از چند دهه مهندسی و دانش صوتی، با نگاه جدید و کاربر پسند ، با ویژگی هایی خاص، که وضوح و صدای فوق العاده ای به شما میدهد. EV جواب اعتماد شما را میدهد.

سری ZLX در دو نسخه 12 و 15 اینچ و به صورت اکتیو و پسیو تولید میشود .

ZLXمناسب استفاده به عنوان بلندگوی اصلی یا مانیتور روی صحنه میباشد و نشان دهنده یک استاندارد جدید برای نوازندگان ، دی جی ها و دیگر کاربری ها میباشد.

سری ZLX الکتروویس صدایی فراتر از قیمت آن به شما میدهد. همچنین این بلندگو با توجه به قیمت ، ابعاد و و زن سبک آن ، مناسب استفاده در مهمانی ها و استفاده شخصی میباشد. و به راحتی میتوان به آن انواع پلیر (لپ تاپ، تلفن همراه، دی جی و ...) و حتی میکروفن را نیز متصل کرد.

از دیگر ویژگی های این بلندگو میتوان به DSP طراحی شده بر روی آمپلی فایر آن اشاره کرد که کاربر میتواند با توجه به سبک و نوع برنامه از هریک از آنها استفاده کند.

بلندگو اکتیو الکتروویس

  1. در حالت پیش فرض این ولوم برای تنظیم مقدار صدا می باشد، اما با فشردن آن به داخل به منوی تنظیمات بلندگو دست رسی پیدا می کنید.
  2. ولوم کنترل مقدار صدا برای ورودی شماره یک (شماره 5 در عکس) که اگر به آن میکروفن متصل باشد با چرخاندن ولوم به سمت راست  و اگر Line به آن متصل باشد با چرخاندن ولوم به سمت چپ می توان مقدار آن را کنترل کرد.
  3. ولوم کنترل مقدار صدا برای ورودی شماره دو (شماره 7 در عکس) که اگر به آن میکروفن متصل باشد با چرخاندن ولوم به سمت راست  و اگر Line به آن متصل باشد با چرخاندن ولوم به سمت چپ می توان مقدار آن را کنترل کرد.
  4. ورودی AUX که به آن می توان تلفن همراه، لپ تاپ و یا هر منبع پخش موسیقی دیگر را متصل کرد.
  5. ورودی شماره یک که از نوع کانکتورهای کمبو است و می توان به آن کانکتورهای XLR،TS و TRS متصل کرد و میزان صدای آن به وسیله ولوم روبروی آن (شماره 2 در عکس) کنترل می شود.
  6. خروجی آمپلی فایر برای لینک با یک بلندگوی اکتیو دیگر.
  7. ورودی شماره دو که از نوع کانکتورهای کمبو است و می توان به آن کانکتورهای XLR،TS و TRS متصل کرد و میزان صدای آن به وسیله ولوم روبروی آن (شماره 3 در عکس) کنترل می شود.
  8. صفحه نمایش LCD برای نمایش تنظیمات بلندگو، که با فشردن ولوم مستر (شماره 1 در عکس) به داخل، به تنظیمات قسمت DSP دست رسی پیدا می کنید که دارای گزینه های مختلف از جمله نوع DSP ، تنظیمات BASS و TREBLE و دیگر امکانات است.

تاریخچه شرکت الکتروویس

الکتروویس یک تولید کننده آمریکایی در زمینه تجهیزات صوتی شامل انواع میکروفن ، آمپلی فایر و بلندگو است که زیر شاخه مجموعه تلکس (TELEX) میباشد.

در سپتامبر 1927، Lou Burroughly و Albert R.kahn یک بیزینس کوچک در زمینه گیرنده های رادیویی در ایالت ایندیانا آغاز کردند. هدف آنها گسترش این کار به سمت تولید سیستم های صوتی حرفه ای بود که در ژانویه 1930 این کار را با نام تجاری الکتروویس شروع کردند. در همان سال این شرکت سیستم PA را برای Knute Rockne مربی مشهور تیم فوتبال ناتردام را طراحی کرد.

در سال 1946، تلاش مهندسان EV باعث گسترش کسب و کار شرکت شد. در سال 1948 ، آنها موفق به تولید کارتریج بلندگو فونوگرافی شدند.

در سال 1950 تولید اولین تقویت کننده تلویزیون اتوماتیک آغاز شد که در مقادیر زیادی فروخته شد.

همچنین شرکت شروع به طراحی و ساخت یک بلندگوی مصرفی کرد که حرکتی به موقع برای ظهور و رونق سیستم های Hi-Fiبود.

در سال 1963 شرکت EV موفق به دریافت جایزه اسکار برای تولید یک میکروفن شات گان شد.

میکروفن متغیر D یک اختراع قابل توجه بود. اکثر میکروفن ها وقتی به منبع صوتی نزدیک میشوند، پاسخ فرکانسی بم را تولید میکنند که این عملکرد باعث تغییر در تن صدایی منبع میشود و میکروفن در فواصل مختلف از منبع، پاسخ های فرکانسی متفاوتی از خود نشان میدهند ولی میکروفن تولیدی شرکت EV به این شکل نیست و نوع طراحی این میکروفن باعث محبوبیت آن شده است.

در اواخر دهه 80، شرکت EV اولین تولید کننده میکروفن بود که از میکروفن های خود استفاده میکرد.

میکزوفن N/DYM در اواسط دهه 80 معرفی شد. این میکروفن با قدرت گیرایی بالاتر و پاسخ و عملکرد بهتر در فرکانس های بالا، مانند یک میکروفن کاندانسر، اما به عنوان یک میکروفن داینامیک ظاهر شد. در همان زمان اولین میکروفن بی سیم شرکت EV تولید شد.

شرکت EV در فوریه 1998، با گروه تلکس ادغام شد و سپس بعد از آن در ژانویه سال 2006 شرکت EV و و تلکس بخشی از سیستم های امنیتی شرکت بوش شدند.

امروزه تولیدات شرکت EV بسیار گسترده است و شامل انواع میکروفن ها ، بلندگو ها و سایر تجهیزات حرفه ای دیگر است.

این باند ۴۰۰ هس یا ۵۰۰

سلام این باندا جفتی اند یا تکی؟؟؟

من یه جفت تو هیأت گذاشتم خیلی هم عالیه مخصوصآ برای مانیتور

قیمتش مناسبه نسبت به اکتیو بودنش.اما من opera 515 خریدم ازین بهتر بود مخصوصا قدرتش.

به نظرم باند متوسطی هست از لحاظ توان خروجی صدا و نباید زیاد بهش فشار آورد مخصوصا تو پلی بک حتما باید حواست بهش باشه که نسوزه
اما برای هیئت و سخنرانی و آمفی تئاتر و کاربردهای عمومی عالیه چون واقعا صدای شفاف و خوبی منتشر میکنه

از نظر شفافیت و تیزی صدا خیلی خوبه اما بیسش یکم کمه.برا هیئت به نظرم خیلی باید خوب باشه