پیانو دیجیتال یاماها YAMAHA YDP162

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

توقف تولید

با خرید پیانو دیجیتال از نواختن آن لذت ببرید

پیانوهای دیجیتال امروزی چه از لحاظ صدا و چه از لحاظ کیفیت لمس و پاسخ کلاویه ها به اندازه ای یک پیانو آکوستیک نزدیک شده اند. بگونه ای که امروزه در بسیاری از استودیوهای ضبط به دلیل سهولت صدا گیری و قیمت پیانو دیجیتال، معمولآ از آنها برای ضبط موسیقی استفاده می شود.

شما با هزینه ای که به عنوان قیمت پیانو دیجیتال میپردازید هرگز نمیتوانید آن را با قیمت یک پیانو آکوستیک مقایسه کنید. بی شک قیمت پیانو دیجیتال بسیار کمتر از قیمت پیانو آکوستیک است. بعنوان مثال شما هرگز نخواهید توانست با حدود هشت میلیون تومان یک پیانو آکوستیک قابل قبول خریداری کنید، اما با همین مبلغ می توانید یکی از بهترین پیانو دیجیتال موجود را خریداری کرده از نواختن آن لذت ببرید.

خرید فروش پیانو دیجیتال یاماها

شاید مهمترین نکته آن باشد که شما می توانید صدای این ساز را کم کرده و یا حتی به هنگام شب با یک هدفون به تمرین نوازندگی خود بپردازید، بدون آنکه موجب آزار افراد خانواده یا همسایگان شوید.

از دیگر مزایای این سازها آن است که انواع مرغوب آنها معمولآ دارای نمونه صدای (Sample / Font) بهترین پیانوهای دنیا هستند. بنابراین شما می توانید با خرید یک ساز دیجیتال از صدای بهترین پیانوها استفاده کنید. این نکته بسیار مهم است چرا که سبک های خاص موسیقی معمولآ گونه های متفاوت رنگ صدا را می طلبد ممکن است شما در جایی نیاز به یک صدای گرم و مهربان داشته باشید و در سبک موسیقی دیگر صدایی تیز و شفاف.

در مورد پیانوهای دیجیتال هر چه مدل ساز بالاتر باشد سیستم پخش صدا بهتر بوده و در نتیجه صدایی بهتر و نزدیک تر به پیانوهای آکوستیک را تجربه می کنید.

تمامی این سازها نسبت به ضربه وارد شده به کلاویه حساس هستند و بخوبی رفتار انگشتان شما با کلاویه را حس می کنند.

نیازی به تنظیم یا کوک کردن ندارد. اگرشمایک پیانو آکوستیک داشته باشید؛ سالی یک یا دوبار آن را باید کوک کنید. در غیر این صورت صداهای آن ناموزون شده و دیگر همانند یک وسیله موسیقی درست کار نمی کند. اما در مورد پیانوی دیجیتال هرگز از کوک خارج نمی شوند. اگر پیانوی دیجیتالی خود را دور از گرد و غبار و نور مستقیم خورشید نگهداری کنید و مراقب باشید تا مایعات بر روی آن نریزد؛ سال های سال می توانید به راحتی و هرروزه از آن استفاده کنید.

واقعیت آن است که کیفیت صدا و Action پیانوهای دیجیتال به قدری پیشرفت کرده که بسیاری از نوازندگان مطرح دنیا از این سازها استفاده می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از مقاله های زیر بهره ببرید:

راهنمای خرید پیانو – قسمت اول

راهنمای خرید پیانو دیواری Upright قسمت دوم

راهنمای خرید پیانو دیجیتال – قسمت سوم

انواع Action پیانوهای دیجیتال – قسمت چهارم

دانلود کتاب 17 صفحه ای راهنمای خرید پیانو

مشخصات فنی

تعداد اکتاو7 اکتاو
نوع کلاویهGraded Hammer Action
تعداد کلاویه ها88 عدد
حساسیت لمسی4 حالت
تعداد پدال3 عدد پدال
عملکردهای اصلی پدالSoft , Sostenuto , Sustain
عملکردهای جانبی پدال- پدال Sustain از عملکرد نیم‌پدال پشتیبانی می‌کند
تغییر گام+6 تا 6-
ضبط ملودیدارد
مترونومدارد
تیونردارد
صفحه نمایشندارد
تعداد خروجی‌های هدفون2 عدد
تعداد بلندگو2 عدد
مشخصات بلندگوه2 عدد 20 وات
لوازم همراهصندلی
نوع صدای پیانوPure CF Sound Engine
چند صدایی128 پلی‌فونی
تعداد صدا10 عدد
عمق (cm)42.2
عرض(cm)135.7
ارتفاع (cm)84.5
وزن (Kg)42


فروش پیانو دیجیتال یاماها  ( YAMAHA ) مدل YDP162

قیمت پیانو یاماها - فروش پیانو یاماها

ydp162 به رنگ رزوود یعنی قهوه ای سوخته میباشد

سلام
چه رنگی هست این پیانو؟
می خوام بخرم

ارزش خرید این بیشتره یا 142؟

من سه روز پیش از دیجی صدا سفارش دادم و همون طوری که قول دادن سالم و آکبند و با آداپتور اصلی یاماها برام فرستادن.2 روز طول کسید تا برسه یزد.