ملودیکا سوزوکی SUZUKI M37

تومان 1.200.000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

به همراه هدیه

ملودیکا، محبوب و کارآمد

ملودیکا یک ساز فوق العاده و همه کاره است. شما احتمالا آهنگ های بسیار معروفی از موسیقی های پاپ، راک و جاز را از سراسر جهان شنیده اید. آهنگ های Tomorrow Comes و Clint Eastwood را به خاطر می آورید؟ بله، در این آهنگ ها از ساز ملودیکا استفاده شده است.

این ساز در دهه 1950 اختراع شد. ملودیکا ترکیبی از یک ساز بادی و تطبیق آن با کلیدهای پیانو می باشد. به همین دلیل است که باعث می شود این ساز فقط یک ابزار محبوب برای افراد مبتدی نباشد، بلکه انتخاب هنرمندان معروف در تمام ژانرها است.

ملودیکا این امکان را به شما می دهد که بتوانید با هر دو دست و یا با کمک گرفتن از یک دست چه در حالت ایستاده و یا نشسته، آن را بنوازید و به همین دلیل می توان از این ساز بر روی استیج موسیقی زنده نیز استفاده کرد.

بدون شک یکی از بهترین انواع ملودیکا، خصوصا در بازار محدود ایران، مربوط به مدل M37 شرکت سوزوکی می باشد. کلاویه های زیبا و با کیفیت و در عین حال قدرتمند و صدایی بی نظیر، حتی در بین ملودیکاهای شرکت هوهنر، این ساز را نسبت به رقبا یک سر و گردن بالاتر قرار می دهد.

این ملودیکا با تولید آکوردهای قدرتمند و ملودی هایی زیبا، امکان تک نوازی و یا نواختن به همراه سازهای دیگر را برای شما فراهم می کند و مکملی بی نظیر برای دیگر سازها است.

Suzuki M37، با رنج پوشش وسیع و قرارگیری آسان در دست، یک ساز مناسب برای افراد مبتدی و حتی نوازندگان حرفه ای می باشد.

این ملودیکا به همراه کیف مخصوص، شلنگ و دهانه مخصوص عرضه می شود.