میکروفن درام ست بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG Drum Set PRO L

تماس برای قیمت

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

پکيج ميکروفون حرفه‌اي درام و پرکاشن بيردايناميک مدل TG-Drum-Set Pro L  تمام آنچه را که برای صدابرداری از یک درام و ادوات آن نیاز دارید را برای شما فراهم کرده است.

این پکیج شامل یک میکروفون داینامیک مدل D70d برای صدابرداری از باس درام ( کیک) با الگوی قطبی هایپرکاردیود و به همراه یک‌پایه میکروفون ST 99 ، دو عدد میکروفون کندانسر با پایه‌ی گیره‌ای جهت نصب برای صدابرداری از فلور تام (floor tom) با الگوی قطبی کاردیود،  دو عدد میکروفون کندانسر D58c همراه با پایه برای نصب برای صدابرداری از اسنر (snare) و تام (toms)، همچنین در این پکیج دو عدد میکروفون قلمی کندانسر مدل TG I53c با الگوی گیرایی کاردیود جهت صدابرداری از منابع صوتی با شدت زیاد موسوم به اورهد(overhead) همچون درام، پیانو، ساکسیفون، آمپلی‌فایر و .... استفاده کرد.

درمجموع تمامی آن چیزی که برای یک صدابرداری حرفه‌ای برای درام و یا سازهای کوبه‌ای می‌خواهید کمپانی بیرداینامیک باقیمتی مناسب در اختیارتان قرار می‌دهد.

تاریخچه شرکت بیرداینامیک

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyerدر شهر برلین تاسیس شد. Eugen Beyerبنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.

در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT 48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.

در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88 ، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.

در سال ۱۹۶۶، میکروفون E 1000 توسط گروه BEATLES در تور موسیقی در کشور آلمان مورد استفاده قرار گرفت. سپس در سال ۱۹۷۶، هدفون های الکترواستاتیک  سری ET 1000 در آلمان تولید شد.

دستاورد بزرگ بعدی شرکت بیر در سال ۱۹۸۵ بود که منجر به تولید میکروفون MC740که مجهز به دکمه تنظیم پترن بود. در این زمان بود که این شرکت به یکی از بزرگترین و کامل ترین شرکت های تولید محصولات صدا تبدیل شد.

شرکت بیر در سال ۱۹۸۸ از هدست های DT 108/DT 109 در مسابقات المپیک سئول کره استفاده کرد. یکی دیگر از مهمترین دستاورد های این شرکت در سال ۱۹۹۵در نمایشگاه فرانکفورت آلمان با معرفی اولین سیستم بی سیم PLL synthesised UHF  رقم خورد.

سال ۱۹۹۸ نیز با اتفاقات مهمی از جمله معرفی سیستم های کنفرانس دیجیتال همراه بود. در سال ۲۰۰۱، سیستم های کنفرانس دیجیتال شرکت BEYER ، با پیشرفت چشمگیری همراه بود هم از جهت عملکرد بی سیم و هم از جهت امنیت بالای اطلاعات، به دلیل کد گذاری پیشرفته داده ها. در سال ۲۰۰۲، این شرکت مدل های جدیدی از میکروفون با مفصل قابل انعطاف را معرفی کرد.

آینده شرکت بیر با معرفی هدفون های بی سیم برای صنایع هواپیمایی و نظامی ادامه یافت. علاوه بر این، محصولات بی نظیر و فعالیت های گسترده و نوآوری های وسیع این شرکت از آن زمان تا کنون، ادامه یافت تا اینکه در سال ۲۰۱۴ این شرکت سالگرد ۹۰ سالگی خود را جشن گرفت.