میکسر دیجیتال ساند کرفت Soundcraft Si Impact

تومان 44.100.000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

رسانه تصویری

سادگی آنالوگ، انعطاف پذیری دیجیتال

میکسر دیجیتال SoundCraft Si Impact سهولت استفاده از یک میکسر دیجیتال را به سادگی استفاده از یک میکسر آنالوگ، برای شما فراهم می کند اما همچنان کیفیت صدای میکسرهایساندکرفت که از چهل سال پیش تا کنون شناخته شده است را حفظ می کند.
سیستم منحصر به فرد FaderGlow این میکسر که تمام اطلاعات را در یک نگاه برای شما فراهم می کند به همراه DSP قدرتمند و 32 ورودی میکروفن با یک صفحه نمایش 5 اینچی لمسی برای دست رسی سریع به پارامترهای گوناگون کامل می شود. این میکسر گزینه ای ایده آل رای اجرای زنده، گروه های موسیقی و دی جی و استودیو ضبط صدا می باشد.

فراتر از کنترل آنالوگ

یکی از نقاط قوت این میکسر طرز کار ساده آن می باشد که گردش کار در آن مانند میکسرهای آنالوگ ساده است، اما انعطاف پذیری و قابلیت های میکسر دیجیتال را برای شما فراهم می کند.
با کنترل 1-Knob دیگر مجبور نیستید برای تغیر پارامترهای گوناگون به قسمت های مختلف میکسر رجوع کنید. همچنین سیستم FaderGlow به سادگی نگاه کردن به میکسر، تضمین می کند که دقیقا برای تغییر هر پارامتری باید با کدام فیدر کار کنید.
هر کانال فیدر دارای یک صفحه نمایش واضح و رنگی است که اطلاعات آن کانال را در اختیار شما می گذارد. همچنین هر کانال دارای یک نوار قابل تنظیم است که نام آن کانال را می توان مشخص کرد.

افسانه صدای بریتانیایی

مانند تمام مییکسرهای ساندکرفت، در میکسر دیجیتال Si Impact تاثیر مثبت صدای با کیفیت و به اصطلاح بریتانیایی دنبال می شود. با توجه به پری امپ های بی نظیر میکروفن در این میکسر (طراحی شده توسط آقای Graham Blyth موسس شرکت ساندکرفت) و اکولایزر 4 باندی بریتانیایی، میکس های شما در این میکسر بسیار با کیفیت و خالص می باشد.
شایان ذکر است که آقای Graham Blyth طراح پری امپ میکروفن و اکولایزر بریتانیایی می باشد.

کلاس جهانی افکت ها

افکت ها و reverb در کلاس استودیویی از شرکت Lexicon، گرافیک اکولایزر از شرکت BSS Audio و پردازشگر داینامیک شرکت dbx، همگی در DSP این میکسر قرار دارند که آن را از هر میکسر دیگری متمایز می کند. با توجه به کلاس سطح جهانی این افکت، کاربر به راحتی می تواند به جلا مورد نظر در صدا برسد بدون آنکه نیاز به رک اضافی شامل انواع پردازشگرها را داشته باشد.

STAGE BOX

با طراحی یک StageBox پرتابل، کاربر می تواند هر جتیی که به آن نیاز دارد آن را قرار دهد و سپس از روی میکسر مسیر صدا در بلندگوهای اصلی را تنظیم کند. در استودیو ضبط صدا هم می توانید آن را در اتاقی دیگر قرار دهید آما باید توجه داشته باشید که به وسیله یک کابل CAT5 باید آن را به میکسر متصل کنید. مزیت اصلی استفاده از این StageBox، صرفه جویی در طول کابل ها و عدم کابل کشی نا منظم است. هنگامی که مهندس صدا در وسط جمعیت قرار دارد به جای اینکه تمام کابل ها از روی استیج به میکسر برسد تنها یک کابل CAT5 از StageBox به سمت میکسر می آید.
کاربر می تواند از یک کارت گسترش دهنده 32*32 مخصوص این میکسر برای ادغام آن با سیستم های موجود و انواع سخت افزار که از فرمت های ورودی و خروجی متفاوت مانند: MADI ، CobraNet، Aviom A-Net، AES/EBU، BLU link، RockNet و Dante پشتیبانی می کنند، استفاده کند.

ضبط به روش Multitrack

ضبط Multitrack با میکسر دیجیتال Si Impact بسیار ساده است و به لطف ویژگی 32in/32out که با کمک یک رابط صوتی USB فراهم می شود. یک ارتباط بین میکسر با کامپیوتر یا Mac خود برقرار کنید و حالا شما به راحتی می توانید ضبط مستقیم را انجام دهید. نکته مهم در این باره ضبط به روش Multitrack تنها با یک اتصال است.

کنترل میکسر با iPad

اگر شما یک iPad دارید، می توانید از هر جایی به میکسر دیجیتال Si Impact متصل شوید. به سادگی اپلیکیشن iPad را دانلود کنید و به این ترتیب شما می توانید بلندگوهای اصلی سالن را از هر جایی در سالن تنظیم کنید، مقدار Gain را در میکروفن ها تغییر دهید و یا فانتوم پاور یک میکروفن را فعال کنید و لول مانیتور نوازنده را هنگامی که کنار او ایستاده اید تنظیم کنید.