سازدهنی کروماتیک هوهنر Hohner Silver Concerto

تومان 54.660.000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

به همراه هدیه

155 ميلي متر
کروماتيک
برنج با روکش نیکل
1.2 میلی‌متر
48
12 عدد
دو
نقره
نقره
تمام نقره - حساسیت بالای سیستم اسلاید در کمترین فشار - هارد کیس زیبا - ساخت آلمان

آهنگ خالص برای موسیقی کلاسیک

برای رسیدن به موسیقی کلاسیک خالص، و برای ایجاد عمق و انتقال ظریف بیان عاطفی، هر نوازنده ای نیاز به یک ساز تمام عیار دارد تا بتواند شنوندگان خود را تحت تاثیر قرار دهد. هنرمندان باید برا ایجاد این منظره، بتوانند روی ابزارهای خود تکیه کنند و این سازدهنی به دلیل خلوص قابل توجه صدا و دامنه پویا،در میان همتایان خود یک افسانه به شمار می رود.

سازدهنی کروماتیک «هوهنر» مدل «SILVER CONCERTO» با ساختار تمام‌نقره (عیار نقره 925)، انتخابی خوب برای حرفه‌ای‌ها محسوب می‌شود. با این سازدهنی هرچه را که دوست دارید، با کیفیت و تکنیکی بالا بنوازید و لذت ببرید.

سازدهنی SILVER CONCERTO با طراحی فوق‌العاده، صدایی با لحن کلاسیک، بسیار لطیف و آوازخوان در اختیارتان می‌گذارد. بدنه و شانه از نقره ساخته ‌شده و دهانی ساز با روکشی از پوشش نقره پوشانده شده است.

این ساز صدایی درخشان و پرحجم دارد. این سازدهنی 12 سوراخ محدوده‌ی 3 اکتاو کامل را در اختیار نوازنده قرار می‌دهد و از 48 قمیش یا آنش 1.2 میلی‌متری از جنس برنج با روکشی از نیکل بهره می‌برد. کوک این ساز در دو است که البته با اسلایدر مستقیم، قابلیت انتقال نیم‌پرده‌ای رو ‌به بالا دارد. همچنین جنس شانه این ساز نیز از نقره می باشد.

این ساز برای موسیقی کلاسیک تا پاپ، راک، جز و بلوز مناسب و بسیار ارزنده است.

ای کاش یک تست صدا ازش میزاشتین نمیشه که ندید ازتون خرید اونم با این قیمت