ملودیکا هوهنر Hohner Superforce 37 Melodica Black

تومان 840.000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

به همراه هدیه

460 ميلي‌متر
661 گرم
37
3 اکتاو
پلاستیک
پلاستیک
کیف نگهدارنده‌ی ساز - لوله‌ی هوا - قمیش

ملودیکا، محبوب و کارآمد

ملودیکا یک ساز فوق العاده و همه کاره است. شما احتمالا آهنگ های بسیار معروفی از موسیقی های پاپ، راک و جاز را از سراسر جهان شنیده اید. آهنگ های Tomorrow Comes و Clint Eastwood را به خاطر می آورید؟ بله، در این آهنگ ها از ساز ملودیکا استفاده شده است.

این ساز در دهه 1950 اختراع شد. ملودیکا ترکیبی از یک ساز بادی و تطبیق آن با کلیدهای پیانو می باشد. به همین دلیل است که باعث می شود این ساز فقط یک ابزار محبوب برای افراد مبتدی نباشد، بلکه انتخاب هنرمندان معروف در تمام ژانرها است.

ملودیکا این امکان را به شما می دهد که بتوانید با هر دو دست و یا با کمک گرفتن از یک دست چه در حالت ایستاده و یا نشسته، آن را بنوازید و به همین دلیل می توان از این ساز بر روی استیج موسیقی زنده نیز استفاده کرد.

شرکت هوهنر با طراحی و تولید انواع ملودیکا در مدل ها و ابعاد مختلف، از پیشتازان این صنعت در جهان به شمار می رود و بهترین پیشنهاد ها را برای افراد مبتدی و متخصص دارد.

Superforce 37، ملودیکایی برای راک

کلاویه های قدرتمند، صدای با کیفیت و باس قدرتمند همگی در یک ملودیکا. صدای عجیبیه؟ نه این یک صدای واقعی است. اگر تا حال به صدای یک ملودیکا در موسیقی راک گوش داده باشید، متوجه خواهید شد که در مورد چه چیزی صحبت می کنیم.

شرکت هوهنر با تولید Superforce 37 این ادعا را دارد که یک ملودیکا تمام عیار برای موسیقی راک تولید کرده است. ظاهر زیبا و تمام مشکی آن بههمراه بدنه ای مشکی رنگ و کلاویه های مشکی، قطعا یک طراحی بی نظیر است.

کیفیت ساخت و هوادهی با تولید حداکثر صدای قوی در فرکانس های بالا و پایین، یک ملودیکا 37 کلید قدرتمند برای نوازندگان حرفه ای به شمار می رود. همچنین طراحی ارگونومیک بدنه و دسته ساز، امکان راحت نواختن را برای شما فراهم می کند.

واقعا با کیفیته این ساز