سازدهنی کروماتیک هوهنر Hohner Chromonica 48 Gold

تومان 5.520.000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

به همراه هدیه

155 ميلي متر
کروماتيک
برنج
1.05 میلی‌متر
48
12 عدد
دو
استیل ضدزنگ
چوب گلابی
قهوه‌ای
توانایی ارائه 3 اکتاو کامل - حساسیت بالای سیستم اسلاید در کمترین فشار - هارد کیس زیبا - ساخت آلمان

جذاب و با کیفیت

هارمونیکای کروماتیک مدل Super Chromonica یک انتخاب همیشگی برای حرفه‌ای‌ها است.این سازدهنی کاملاً کلاسیک و مناسب برای همه‌ی سبک‌ها طراحی و ساخته‌شده است.سازدهنی کرومونیکا با صدایی غنی و لهجه‌ای کلاسیک نیاز قشر وسیعی از هنرمندان را برطرف ساخته است. سوپرکرومونیکا توصیه همیشگی مربیان و اساتید این ساز بوده است.

بدنه‌ی استنلس استیل (ضدزنگ) باروکشی از طلا و ترکیب آن با چوب درخت گلابی غنا و زیبایی صوتی و بصری منحصربه‌فردی را به وجود آورده است.

48 قمیش به ضخامت 1.05 میلی‌متر از جنس برنج با روکشی از طلا آن را مناسب برای حرفه‌ای‌ها کرده است. البته فقط در کوک Do این مدل از روکش طلا برای زبانه‌ها استفاده‌شده است و در کوک‌های دیگر از روکش طلا استفاده‌نشده است. لبی ساز باروکشی از طلا پوشانده شده است. جنس صدا در محدود‌ی پایین بسیار نرم و مخملی و در محدوده‌ی بالا بسیار درخشان و شفاف است.

برای مقاومت و عدم پوسیدگی چوب بکار رفته در شانه‌ی ساز آن را با لایه‌ای از لاک پوشانده‌اند.

اسلاید مستقیم بسیار کوتاه، قابلیت و سرعت نوازندگی شما را به حداکثر می‌رساند. این محصول کیفیت و غنای یک هارمونیکا را با قیمتی بسیار اقتصادی در اختیار نوازندگان قرار می‌دهد.

اگر به دنبال هارمونیکای حرفه‌ای و بسیار آواز خوان هستید با تهیه این محصول لذت نواختن با سازی حرفه‌ای را تجربه خواهید کرد.